خانه / بازی / اخبار بازی / بازی Battlefield 1 رده‌بندی سنی شد | جزئیات گیم‌پلی
بازی Battlefield 1

بازی Battlefield 1 رده‌بندی سنی شد | جزئیات گیم‌پلی

بازی Battlefield 1 تا ۳ هفته دیگر منتشر خواهد شد. حالا ESRB این بازی را رده‌بندی سنی کرده و جزئیاتی از گیم‌پلی بازی منتشر کرده که از یک بازی خشن خبر می‌دهد.

این بازی از سوی ESRB درجه‌ سنی M را دریافت کرده است و این بازی برای افراد زیر ۱۷ سال مناسب نیست. دلیل در نظر گرفتن سن ۱۷ سال برای این بازی مربوط به محتوای داستانی بازی که شامل خون، کلمات نامناسب و خشونت می‌شود.

اکنون می‌توانید توضیحات ESRB راجع به این بازی را مشاهده کنید:

بازی Battlefield 1، یک عنوان در سبک تیراندازی اول شخص است و دوران جنگ‌جهانی اول را نشان می‌دهد. بازیکنان برای رد کردن مراحل بخش داستانی بازی باید کنترل هواپیمای جنگنده، خدمه جنگ، مبارز شورشی، پیام رسان را بدست بگیرند. شخصیت‌های بازی از سلاح‌های هفت تیر، رایفل، مسلسل و نارنجک برای کشتن سرباز‌های دشمن استفاده می‌کنند. در جنگ‌ها صدای تیراندازی اسلحه‌ها، گریه‌ی افراد از درد و انفجار‌ها به وضوح شنیده می‌شوند.

در بعضی از صحنه‌های بازی می توانید صدای دشمنانی که در آتش درحال سوختن هستند را بشنوید و یا شعله افکن‌های دشمن را ببینید. بازیکنان در حملات مخفی‌کارانه می‌توانند از از سرنیزه یا چاقو استفاده کنند. ممکن است پس از تیر زدن به دشمن یا ضربه خوردن آن‌ها خونشان به بیرون بپاشد، در یکی از صحنه‌های بازی جسد افراد و خون آن‌ها نمایش داده می‌شود. کلمه‌ی F**K نیز در دیالوگ شنیده می‌شود.

بازی Battlefield 1 که توسط شرکت DICE درحال توسعه است و قرار است ما را به دوران جنگ جهانی اول ببرد عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که و در تاریخ ۲۱ اکتبر(۳۰ مهر ۹۵) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access نیز هم اکنون می‌توانند بتای ۱۰ ساعتی بازی را تجربه کنند.

نظر شما درباره بازی Battlefield 1 چیست؟

منبعattackofthefanboy.com

درباره‌ی علیرضا علی محمدی

نویسنده و مترجم پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

اکس‌باکس اسکورپیو

مشخصات فنی اکس‌باکس اسکورپیو اعلام شد

سرانجام دیجیتال فاندری مشخصات کنسول جدید مایکروسافت با نام اکس‌باکس اسکورپیو را با انتشار تریلری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *