خانه / بازی / اخبار بازی / اطلاعات جدیدی درباره بازی Destiny 2 منتشر شد
Destiny 2

اطلاعات جدیدی درباره بازی Destiny 2 منتشر شد

طبق اعلام اکتیویژن، Destiny 2 هم‌چنان برای عرضه در سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود. در جدیدترین گزارش مالی این شرکت، ناشر این بازی اطلاعات مبهمی از این عنوان مورد انتظار منتشر کرد. با ما همراه باشید.

آقایان توماس تیپل و اریک هرشبرگ از شرکت اکتیویژن در مورد Destiny 2 صحبت کردند. تیپل تایید کرد که Destiny 2 برای به‌هیجان آوردن طرفداران کنونی این بازی ساخته می‌شود، اما به جز این مساله، آن‌ها در تلاش هستند تا بازیکنان جدید را هم به این بازی بیاورند. تیپل هم‌چنین اشاراتی به برنامه‌های بانجی برای محتواهای اضافه بعد از عرضه‌ی بازی کرد که ظاهرا بسیار به بازی فعلی شباهت دارد. او آن‌ها را «محتواهای فصلی» نام گذاشت.

درحالی‌که صحبت‌های تیپل نشان می‌دهد که ظاهرا با الگویی همانند Destiny سر و کار داریم، اما باید هنوز منتظر باشیم و ببینیم که عرضه‌ی این محتواهای اضافه، به‌صورت سالانه خواهد بود یا همانند اوایل عرضه‌ی بازی، شاهد عرضه‌ی محتواهای مختلف در طول سال خواهیم بود.

هرشبرگ نیز اضافه کرد که ساخت Destiny 2 به‌خوبی پیش می‌رود. او گفت که دنباله، چیزهای زیادی برای دوست داشتن در خود دارد.

با توجه به داستان درهم ریخته‌ی Destiny و صحبت‌های اخیر هرشبرگ،‌ به‌نظر می‌رسد که شماره‌ی دوم یک داستان سینمایی ارائه خواهد داد. او اعلام کرد که داستان یکی از پایه‌های Destiny 2 است و نقطه‌ی تمرکز بانجی محسوب می‌شود. در Destiny 2 شاهد گروهی از شخصیت‌های قابل اتکا و به‌یاد ماندنی خواهیم بود. به‌نظر می‌رسد که بانجی به بازخوردهای طرفداران توجه کرده است و حالا سخت در تلاش است تا عنوانی با داستان خوب و روند بازی قدرت‌مند را روانه‌ی بازار کند.

هرشبرگ هم‌چنین اضافه کرد:«راه‌های خوبی برای جذاب کردن بازی برای بازیکنان معمولی وجود دارد،‌ درحالی‌که طرفداران حرفه‌ای و چیزهایی که دوست دارند را از دست ندهیم.». با این گفته، می‌توان متوجه شد که بازیکنان معمولی بازی‌های تیراندازی هم احتمالا با Destiny 2 ارتباط برقرار خواهند کرد.

ساخت Destiny 2 مدت‌‌هاست که دنبال می‌شود و جزییات زیادی از بازی در دسترس نیست. بسیاری از بخش‌های بازی هم‌چنان برای بازیکنان مجهول هستد. انتظار می‌رود که بازی در گردهمایی E3 به‌طور کامل معرفی شود.

Dbazi

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *