خانه / بازی / اخبار بازی / چهار بازی بزرگ تا پایان سالی مالی جدید از سوی یوبی سافت منتشر خواهد شد
یوبی سافت

چهار بازی بزرگ تا پایان سالی مالی جدید از سوی یوبی سافت منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد که برنامه‌های شرکت یوبی‌ سافت (Ubisoft) در خصوص عرضه‌ی بازی‌های بزرگ (AAA) در هر سال تغییر نخواهد کرد و این شرکت بنا دارد تا پایان سال مالی جدید خود حدود ۴ بازی بزرگ به بازار عرضه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

یووس گیلموت (Yves Guillemot)، مدیرعامل شرکت یوبی‌ سافت، در جریان جلسه‌ای که با سرمایه‌گذاران این شرکت برگزار کرده بود، اعلام کرد که یوبی‌ سافت تا پایان سال مالی ۲۰۱۷-۱۸ خود حدود ۴ بازی بزرگ عرضه خواهد کرد. یکی از این ۴ عنوان، بازی مورد انتظار South Park: The Fractured But Whole است؛ این بازی که دنباله‌ای برای سری محبوب و موفق South Park محسوب می‌گردد در سبک نقش‌آفرینی است. یوبی‌ سافت در پی کسب موفقیت نسخه‌ی قبلی این سری، یعنی The Stick of Truth، از این بازی رونمایی کرد.

پیش‌بینی می‌شود که یکی دیگر از بازی‌های بزرگ این شرکت، دنباله‌ای برای بازی‌های جدید عرضه شده توسط آن‌ها تا بدین لحظه باشد. از جمله‌ی این عناوین می‌توان به The Crew، The Division، Rainbow Six: Siege و حتی Steep اشاره کرد. سابقه‌ی یوبی‌سافت گویای آن است که حتی اگر در سال جاری مالی این شرکت، شاهد انتشار دنباله‌ای برای بازی‌های اشاره شده نباشیم، تحقق این مورد در آینده بسیار محتمل است.

یکی از بازی‌های بزرگ اشاره شده توسط یوبی‌ سافت، به احتمال بسیار زیادی نسخه‌ای جدید از سری محبوب Assassins Creed باشد؛ همانطور که مطلع هستید یوبی‌سافت جهت استراحت دادن به این سری و یافتن ایده‌ها و فرصت‌های جدید جهت گسترش این سری و همچنین تمرکز بیشتر بر روی نسخه‌ی سینمایی این سری (که البته با شکست همراه شد)، سال گذشته دنباله‌ای برای آن عرضه نکرد و شنیده‌ها حاکی از آن است که امسال (۲۰۱۷) شاهد نسخه‌ی جدیدی از این سری باشیم که گفته می‌شود در مصر باستان چریان دارد و از بازی موفق The Witcher نیز الهامات فراوانی گرفته است.

احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از سری Farcry نیز بسیار زیاد است. اما باید اشاره کنیم که یوبی‌ سافت چندسالی است که نسخه‌ی جدیدی از دو سری محبوب خود تحت عنوان Splinter Cell و Prince of Persia منتشر نکرده است و شاید با توجه به خواسته‌ی بسیار هوادارن این دو سری، این شرکت تصمیم به احیای این سری‌های مذکور بگیرد.

Gamefa

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *