خانه / بازی / اخبار بازی / اعتراض دولت بولیوی نسبت به بازی Ghost Recon Wildlands
Ghost Recon Wildlands

اعتراض دولت بولیوی نسبت به بازی Ghost Recon Wildlands

چندی پیش شاهد انتشار خبری جالب و حاشیه برانگیز بودیم، دولت بولیوی به نحوه‌ی نشان داده شدن کشورش در بازی Ghost Recon Wildlands واکنش نشان داد که جزئیات آن در ادامه قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید تقریبا چند روز بیشتر تا انتشار یکی دیگر از عناوین مورد انتظار سال جاری باقی نمانده است، یعنی عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands که مثل همیشه به دست شرکت یوبی‌سافت ساخته خواهد شد.

اما به تازگی خبری جدید و جالب در مورد این عنوان منتشر شده است و در مورد کشوری است که در این بازی، گروه کارتل مواد مخدر آن را تصرف کرده و در آن حکومت می‌کنند یعنی کشور بولیوی! حال دولت بولیوی به تازگی شکایتی از در مورد این موضوع به کشور فرانسه ارسال کرده است.

وزیر کشور بولیوی یعنی آقای کارلوس رومرو (Carlos Romero)، در شکایت نامه خود درخواست کرده است که در این نحوه به نمایش در آوردن کشور بولیوی در بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands تغییراتی ایجاد کنند و در غیر این صورت، مراحل پیگیری این کار را به صورت جدی دنبال خواهد شد.

او می‌گوید:

اگر تغییراتی در این نحوه نشان دادن کشور بولیوی، تغییراتی حاصل نشود، ما پیگیری خود را از طریق مراجع قانونی انجام خواهیم داد. اما فعلا قصد داریم این موضوع را با استفاده از صحبتهای مسالمت آمیز برطرف کنیم.

اما در آن طرف قضیه، یوبی‌سافت اعلام کرده است که تنها دلیل انتخاب کشور بولیوی از سوی آن ها، برخوردار بودن این کشور از مناطق تاریخی ، منظره‌های زیبا و دیدنی و فرهنگ این کشور بوده است و در اصل داستان این بازی و این نحوه نمایش کاملا غیر واقعی است.

حال فعلا اقدام خاصی از سوی کشور فرانسه صورت نگرفته است اما اگر یوبی‌سافت در ادامه این مسئله، به خواسته وزیر کشور بولیوی عمل نکند، احتمالا باید شاهد خبر‌ها یا بوجود آمدن اتفاق‌های جنجالی دیگری باشیم.

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands، در تاریخ ۷ مارس یعنی ۱۷ اسفند ماه، برای PS4، XBOX ONE و PC عرضه خواهد شد.

Gamefa

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *