خانه / بازی / اخبار بازی / پرفروش‌ترین بازی‌های هفته اخیر در انگلستان؛ Ghost Recon Wildlands در صدر
Ghost Recon Wildlands

پرفروش‌ترین بازی‌های هفته اخیر در انگلستان؛ Ghost Recon Wildlands در صدر

ساعاتی پیش جدیدترین لیست رده‌بندی پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته بریتانیا منتشر گردید که طی آن شاهد صدرنشینی بازی Ghost Recon Wildlands هستیم. مطابق هر هفته، گروه تحقیقاتی Chart Track اقدام به معرفی ۴۰ بازی فیزیکی پرفروش این هفته بریتانیا کرده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

بنابر گزارش ارائه شده از سوی گروه تحقیقاتی Chart Track، بازی Ghost Recon Wildlands در اولین هفته عرضه خود توانست مخاطبین زیادی را وادار به صرف هزینه کند. این بازی با قرار گرفتن در جایگاه نخست پرفروش‌ترین‌ها سبب شد که بازی Horizon Zero Dawn نتواند بیشتر از این به حکومت خود ادامه دهد و به رتبه دوم سقوط کند. لازم به‌ذکر بوده که جدیدترین ساخته از سری Tom Clancy در سال ۲۰۱۷ موفق شد که بازی بسیار محبوب و مورد انتظار Horizon Zero Dawn تنها یک هفته در جایگاه اول باقی بماند.

از دیگر ورودی‌های جدید این هفته می‌توان به بازی Lego Worlds اشاره کرد که با قرار گرفتن در جایگاه سوم سبب سقوط یک پله‌ای The Legend of Zelda: Breath of the Wild به رتبه چهارم گردید.

طبق معمول همیشه بازی Grand Theft Auto V همچنان جزو پرفروش‌ترین‌ها قرار داشته و این هفته رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است. در ادامه شاهد حضور بازی Nier: Automata در جایگاه ششم، بازی FIFA 17 در جایگاه هفتم، بازی Rocket League در جایگاه هشتم، بازی ۱-۲-Switch در جایگاه نهم و در نهایت بازی Call of Duty: Infinite Warfare در جایگاه دهم هستیم.

  1. Ghost Recon Wildlands
  2. Horizon Zero Dawn
  3. Lego Worlds
  4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  5. Grand Theft Auto V
  6. Nier: Automata
  7. FIFA 17
  8. Rocket League
  9. ۱-۲-Switch
  10. Call of Duty: Infinite Warfare
Gameshot

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *