خانه / بازی / اخبار بازی / بازی Middle-earth: Shadow Of War از قابلیت Play Anywhere پشتیبانی می‌کند

بازی Middle-earth: Shadow Of War از قابلیت Play Anywhere پشتیبانی می‌کند

بازی Middle Earth: Shadow Of War از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد، یعنی شما با خرید یکی از نسخه‌های ویندوز یا ایکس‌باکس وان، می‌توانید به نسخه دیگر به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

پس از اطلاعات لیک شده توسط یک فروشگاه از دنباله بازی Middle Earth: Shadow Of Mordor، کمپانی برادران وانر به صورت رسمی با انتشار یک تریلر از بازی Middle Earth: Shadow Of War رونمایی کرد.

کمپانی برادران وانر فعلا همزمان با رونمایی از بازی، تنها یک سری اطلاعات اولیه را در اختیار ما قرار دادند و هنوز باید برای بدست آوردن یک سری اطلاعات تکمیلی از قبیل، زمان عرضه و جزئیات پیش‌خرید صبر کنیم.

اما مشخص شده که Middle Earth: Shadow Of War یک بازی Xbox Play Anywhere خواهد بود و به این معناست که شما با خرید یکی از نسخه‌های ایکس‌باکس وان و یا ویندوز این اثر می‌توانید به نسخه دیگر به صورت رایگان دست پیدا کنید. همچنین شما با این قابلیت می‌توانید به سیوها و اچیومنت‌های ذخیره شده در نسخه دیگر نیز دسترسی داشته باشید.

این فعلا تنها امتیاز درنظر گرفته شده برای خریداران نسخه دیجیتالی بازی در کنسول ایکس‌باکس وان است و خرده‌فروشان هیچ‌گونه قابلیت خاصی برای خریداران نسخه فیزیکی بازی اعلام نکرده‌اند.

باید بگوییم که Middle Earth: Shadow Of War اولین بازی نیست که برای همه پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و از قابلیت Xbox Play Anywhere بهره می‌برد، بلکه قبل از این Resident Evil 7 اولین بازی بود که در انحصار مایکروسافت نبود و از این قابلیت نیز پشتیبانی می‌کرد.

همچنین تریلر رونمایی این بازی در بالا برای شما قرار داده شده است تا اگر تماشای آن را از دست داده اید، دوباره فرصت دیدنش را داشته باشید.

Techshot

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *