خانه / بازی / اخبار بازی / نمرات بازی Halo Wars 2 مشخص شد | موفقیت نسبی
Halo Wars 2

نمرات بازی Halo Wars 2 مشخص شد | موفقیت نسبی

بازی Halo Wars 2 توسط Creative Assembly و با همکاری ۳۴۳ industry ساخته شده است. این بازی فردا به صورت رسمی منتشر می‌شود؛ نمرات آن هم اکنون منتشر شده است که در زیر برخی از مهم ترین امتیازات بازی را می توانید مشاهده کنید. برای مشاهده نمرات کامل، به این لینک مراجعه نمایید.

Gaming Age: ۱۰/۱۰

Gaming Nexus: 9.5/10

Halo Wars 2 یک شاهکار است. نه تنها محدودیت‌های RTS کنسول‌ها را دور زده است بلکه آن را به یکی از ویژگی‌های مثبت آن تبدیل نموده است. این یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین بازی‌های ساخته‌ شده‌ای است که بازی کرده‌ام. امیدوارم این(بازی) تبدیل به یک نمونه برای بازی‌های آینده این سبک باشد.

COGconnected: ۹.۵/۱۰

Generación Xbox: ۹/۱۰

Halo Wars 2 یک بخش تک نفره حماسی، یک بخش چند نفره کامل و لحظات بی‌نظیر سینماتیک دارد.با دشمن جدید و دلهره‌انداز آن یعنی Atriox آشنا شوید که کل کهکشان را به خطر انداخته و UNSC باید با تمام قوا او را متوقف کند. بازی در تمام جهات پیشرفت داشته و چیزهای جدیدی مانند بخش اعتیادآور Blitz را اضافه کرده است. تنها یا به همراه دوستانتان بازی کنید و یکی از بهترین تجربه‌ها را داشته باشید.

ICXM: ۹/۱۰

God is a Geek: ۹/۱۰

EGM: ۹/۱۰

IGN Spain: ۹/۱۰

SomosXbox: ۸.۹/۱۰

Xbox Achievements: ۸/۱۰

Hardcore Gamer: ۸/۱۰

Hobby Consolas: ۸/۱۰

(این بازی) یک تلاش قابل تقدیر در ژانر RTS است. شاید انقلابی نباشد اما نبردهای حماسی نسخه اصلی را انتقال می‌دهد.

Eurogamer Italy: ۸/۱۰

SpazioGames: ۸/۱۰

CGMagazine: ۸/۱۰

حتی بدون بازی کردن بخش چند نفره به صورت ۳ به ۳ باید بگویم بازی کردن Halo Wars 2 را هم به طرفداران سری Halo و هم به آن‌هایی که علاقه‌مند به تجربه RTS روی کنسول هستند پیشنهاد می‌کنم. کنترل‌های بازی خوب است و صحنه‌های سینماتیک جذاب هستند و یک هوش مصنوعی جدید هم وجود دارد که دوست دارم بهترین رفیقم شود. اگر کلا از سبک RTS خوشتان نمی‌آید و ژانر مورد علاقه‌تان نیست، پس حداقل صحنه‌های سینماتیک آن را به صورت آنلاین ببینید چرا که بسیار معرکه هستند.

GameSpew: ۸/۱۰

GamingTrend: ۶/۱۰

GamesRadar+:۶/۱۰

اگر بخش Blitz را کنار بگذاریم، Halo Wars 2 از یک فرمول حساب‌شده،آزمایش‌شده و کمی خسته‌کننده‌ی RTS بهره می‌برد که قابل تقدیر است اما از عمق و اصالت بی‌بهره است.

GameSpot: 6/10

Halo Wars 2 با بهره‌گیری از المان‌های نسخه اصلی هر طرفدار Halo را به خود جذب می‌کند اما این جذب دوامی ندارد. بازی برای اشخاصی که به عناوین FPS عادت کرده‌اند دل‌پذیر است چرا که از مراحل محبوب سری بازی اصلی الگو برداری شده و یک برچسب استراتژی به آن زده شده است. اما در زمانی که همه‌چیز چالش‌ برانگیز‌تر و واقعا جالب می‌شود، به یک باره جذابیت خود را از دست می‌دهد.

GamesRadar+: ۶/۱۰

اگر بخش Blitz را کنار بگذاریم، Halo Wars 2 از یک فرمول آزمایش شده و کمی خسته‌کننده RTS بهره‌ می‌برد که قابل تقدیر است اما در عمق و اصالت بی‌بهره است.

Gamefa

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

The Surge

تماشا کنید: تریلر جدید بازی The Surge منتشر شد

کمپانی فوکوس‌هوم اینتراکتیو تریلر جدیدی از بازی The Surge منتشر کرده است که اطلاعات زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *