خانه / بازی / اخبار بازی / کپکام: Resident Evil 7 سخت‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود
Resident Evil 7

کپکام: Resident Evil 7 سخت‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود

قطعا یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی که قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی تجربه کنیم، عنوان Resident Evil 7 است. کپکام برای اولین بار است که سری Resident Evil را منحصر به نسل هشتم می‌کند و البته این مورد شاید در کنار تغییرات بزرگی که این نسخه قرار است در کل سری ایجاد کند، کم‌اهمیت‌ترین باشد.

از Resident Evil چه به یاد داریم؟ عنوانی در سبک اکشن سوم شخص و ترسناک که از کنسول‌های نسل پنجمی شاهد ظهورش بودیم. حال قرار است کپکام عنوانی را تحویل بازی‌بازان دهد که قسمت ترسناک آن چندین برابر ملموس‌تر از بخش اکشن آن است؛ اما یکی از نتایجی که انجام این کار به دنبال دارد، افزایش درجه سختی بازی است. چیزی که آقای هاجیم هوریوشی (از اعضای کپکام) در مصاحبه با مجله Xbox به آن اشاره کرد:

«این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین خود درجه سختی بالاتری خواهد داشت و این کار از روی قصد انجام گرفته است. ما می‌خواهیم بیشتر روی موضوع ترس تمرکز کنیم. به نظر ما اگر بازی آسان باشد و دشمنان موجود در بازی به اندازه‌ای که بازی‌بازان انتظار دارند، بزرگ و قوی نباشند، هیجان واقعی Resident Evil 7 به مخاطب القا نخواهد شد. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که حداقل در تقابل‌های یک به یک دشمن با بازی‌باز هم امکان مرگ بازیکن وجود دارد.»

عنوان Resident Evil 7 که می‌توان آن را متفاوت‌ترین نسخه در کل این سری دانست، در تاریخ ۵ بهمن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن نیز پشتیبانی خواهد کرد. به گفته سازندگان، داستان این نسخه ادامه نسخه ششم را روایت می‌کند.

منبع:Gaming Bolt

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *