خانه / بازی / اخبار بازی / شایعه: تاریخ انتشار نسخه‌ بتای عنوان Call of Duty: Infinite Warfare اعلام شد
عنوان Call of Duty: Infinite Warfare

شایعه: تاریخ انتشار نسخه‌ بتای عنوان Call of Duty: Infinite Warfare اعلام شد

تاریخ انتشار نسخه بتای عنوان Call of Duty: Infinite Warfare برای کنسول Xbox One توسط Microsoft Store فاش شد. Xbox One نسبت به PS4 کمی دیرتر این نسخه را دریافت می‌کند.

به گزارش وب‌سایت چارلی‌اینتل، Microsoft Store تاریخ آغاز بتای این عنوان برروی Xbox One را لو داده و گفته است:

نسخه بتای این عنوان در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶(جمعه ۳۰ مهر) برروی کنسول Xbox One آغاز می‌شود، اما این تاریخ ممکن است تغییر کند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به این وب‌سایت مراجعه کنید.

Microsoft اطلاعات مربوط به تاریخ انتشار بتای عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را از Microsoft Store بطور کامل حذف کرد و هم‌اکنون این اطلاعات قابل مشاهده نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر از سوی Activision باشیم تا از تاریخ دقیق انتشار بتای این عنوان برروی پلتفرم‌های PC و Xbox One مطلع شویم.

دارندگان کنسول PS4 می‌توانند بتای این بازی را در تاریخ ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶(جمعه ۲۳ مهر) را دریافت کنند. شما می‌توانید برای دسترسی زودتر، بازی را بصورت دیجیتالی یا فیزیکی پیش خرید کنید. از آنجایی که نسخه اصلی این عنوان در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶(جمعه ۱۴ آبان) منتشر می‌شود می توان گفت که اطلاعات منتشر شده در Microsoft Store صحت دارد و بتای این بازی جمعه ۳۰ مهر منتشر می‌شود.

درصورت تغییر تاریخ آغاز بتا از سوی Activision، ما شما را از این موضوع مطلع می‌کنیم. شایان ذکر است که نسخه جدید عنوان Call of Duty یعنی Infinite Warfare توسط Infinite Ward ساخته خواهد شد.

نظر شما درباره عنوان Call of Duty: Infinite Warfare چیست؟

منبعattackofthefanboy.com

درباره‌ی علیرضا علی محمدی

نویسنده و مترجم پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *