خانه / بازی / اخبار بازی / تریلر جدید بازی Prey ما را بیشتر با داستان بازی آشنا می‌کند

تریلر جدید بازی Prey ما را بیشتر با داستان بازی آشنا می‌کند

شاید در حال حاضر یکی از بزرگترین پروژه‌هایی که بتسدا روی آن کار می‌کند، بازی Prey باشد. اگر می‌خواهید بیشتر در مورد داستان بازی بدانید، تریلر جدید این عنوان را تماشا کنید.

بازی Prey، یکی از عناوینی بود که در E3 2015 بتسدا آن را معرفی کرد. عنوانی در سبک اکشن اول شخص که به نظر می‌رسد قرار است داستان قابل تاملی داشته باشد. تریلری که به‌تازگی بتسدا منتشر کرده است در همین مورد است و تاریخچه سازمان TranStar را در بازی روایت می‌کند که چگونه کندی، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، خلاف آنچه در واقعیت رخ داد از سو قصد جان سالم به در می‌برد و بر طبق معاهده‌ای با روسیه، شروع به ساخت ایستگاه فضایی می‌کند.

با جدی شدن تحقیقات و ایجاد ایستگاه فضایی، کندی که مسئولیت کل امور را برعهده دارد، یکی از ماهواره‌های روسی را برای تحقیقات درباره بیگانگان فضایی مامور می‌کند. این ماموریت که با فرستاده شدن این ماهواره به مکانی دیگر همراه بود است، بعدها سبب ایجاد ایستگاه فضایی Talos I می‌شود که از یک ایستگاه فوق‌پیشرفته و کاملا مجهز است و به سازمان TranStar تعلق دارد.

از اینجا به بعد است که بازی‌باز در نقش مورگان وارد داستان می‌شود. مورگان در ایستگاه فضایی Talos I از خواب برمی‌خیزد و متوجه می‌شود که این ایستگاه مورد هجوم و غارت موجودات بیگانه‌ای به تایفون (Typhon) قرار گرفته است. موجوداتی که انسان می‌خواستند با انجام تحقیقاتی روی آن، برخی ویژگی‌های انسانی را بهبود ببخشند. حال وظیفه مورگان این است که با استفاده از پایگاه‌های دفاعی بیگانگان از این مهلکه جان سالم به در برد و انسان‌های خارج از ایستگاه فضایی را از خطری که تهدید بزرگی برای نسل بشریت به‌شمار می‌رود، آگاه سازد.

بازی Prey قرار است در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های PS4، Xbox one و PC منتشر شود. تاریخ دقیق عرضه بازی هنوز از سوی بتسدا مشخص نشده است.

منبع: DSO Gaming

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *