خانه / بازی / اخبار بازی / فیل اسپنسر وعده انتشار انحصاری‌های بیشتری را برای PC می‌دهد
اسپنسر

فیل اسپنسر وعده انتشار انحصاری‌های بیشتری را برای PC می‌دهد

چند وقتی است که رئیس ایکس‌باکس آقای فیل اسپنسر از تعهد مایکروسافت به بازی‌های رایانه‌های شخصی سخن می‌گوید و بازی‌هایی را مشمول ویژگی Play Anywhere کرده است تا بازی روی رایانه‌های شخصی را بهتر از پیشین کند. در آخرین مصاحبه‌ای که اسپنسر داشته، چندین بار به تعهد شرکت به بازی‌های رایانه‌های شخصی اذعان نمود و به بعضی از بازی‌های تایید نشده آینده اشاره کرد.

در جشن روز انتشار Halo Wars 2، فیل اسپنسر گفت که در آینده تعهد آن‌ها به بازی‌های رایانه‌های شخصی مشخص می‌شود و هم‌چنین اشاره‌ای به بازی‌های انحصاری تایید نشده کرد. هم‌چنین اسپنسر چندین بار تکرار کرد که بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس وان بیشتری در آینده معرفی می‌شوند.

اگر به لاین-آپ امسال مایکروسافت توجه کنیم که شامل فرنچایزهای سطح بالای کمی است، اسپنسر به این نکته اشاره کرد که این فقدان می‌تواند سال جاری را جالب کند چرا که شانس بیشتری به بازی هایی چون Sea of Thieves و بازی مورد انتظاری مانند Crackdown 3 می‌دهد تا خوش بدرخشند. اسپنسر این چالش را دوست دارد که در این برهه بازی‌هایی را عرضه نکنند که معمولا در سال‌های اخیر عرضه می‌کردند. بنابراین بسیار جالب است شاهد این باشیم که چطور عناوین امسال را هدایت می‌کنند و این که تلاش آن‌ها در نهایت جواب می‌دهد یا خیر.

از آن‌جایی که E3 نزدیک است، شانس خوبی وجود دارد تا شاهد رونمایی از این عناوین انحصاری رایانه‌های شخصی باشیم که به گفته اسپنسر هنوز معرفی نشده‌اند. E3 در ۱۱ جوئن مصادف با ۲۱ خرداد  سال ۹۶ برگزار می‌شود. در این کنفرانس علاوه به موارد اشاره شده احتمالا شاهد شنیدن اخبار بیشتری از پروژه پر رمز و راز اسکورپیو هستیم که در سال ۲۰۱۷ قرار است منتشر شود.

Gamefa

درباره‌ی مهرداد خیاط محمدی

سردبیر سایت پی سی دی نیوز

مطلب برگزیده

بازی Outlast 2

بررسی بازی Outlast 2 | رستاخیز مرده‌ها در میعادگاه جنون

شاید اعتقادت و ارزش‌های یک شخص مهم‌ترین دارایی‌اش باشد که میل به انجام کاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *